Полтавська "Ворскла" втратила нагоду поборотися за участь у єврокубках
18 березня, 19:35

Полтавська "Ворскла" у Києві не здолала "Арсенал" і завдяки цьому не потрапила до першої половини турнірної таблиці, що давало можливість змагатися за право грати в єврокубках.

Матч закінчився з рахунком 2:2. Пропустивши після кутового (головою пробив Вакуленко) на 8-й хвилині, полтавці вийшли вперед завдяки двом реалізованим пенальті Шарпара на 24-й і 56-й, але на 90-й хвилині пропустили теж після одинадцятиметрового від Вакуленка.

Для того, аби боротися не лише за право лишитися в Прем'єр-лізі, полтавську команду нічия не влаштовувала.

“Арсенал” (Київ) – “Ворскла” – 2:2

Голи: Вакуленко, 7, 90 (з пенальті) – Шарпар, 23, 56 (обидва – з пенальті)

УПЛ, 22 тур. 18 березня, 2019. Київ, стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського

“Арсенал”: Підківка, Башлай, Вакуленко, Дубінчак, Жичиков, Домбровський (Янаков, 72), Оріховський (Ліпартія, 61), Танковський, Кадимян (Сагуткін, 57), Авагімян, Ковпак.

Запасні: Іванов, Стрижак, Вакулко, Семенюк.

Головний тренер – Ігор Леонов.

“Ворскла”: Шуст, Гіоргадзе, Пердута, Габелок (Ребенок, 75), Шарпар, Карека, Чеснаков, Сапай, Коломоєць (Шехіч, 90), Саків, Артур.

Запасні: Ткаченко, Мисик, Мартиненко, Кобахідзе, Петровіч.