2:1: сотня школярів – проти "Ворскли"
15 травня, 20:00

Гравці основного складу футбольного клубу "Ворскла" провели гру з полтавськими школярами. 100 хлопчиків зіткнулися проти 11 професійних гравців. Поєдинок провели, аби долучити до занять спортом якомога більше дітей.

На поле стадіону "Ворскла" виходять дві команди. У зеленому – 100 школярів 8-9 років, білі – 11 гравців основного складу футбольного клубу "Ворскла". Свисток – гра почалась.

У першому таймі два голи забила команда зелених.

– Я здивувався, що так багато дітей на такому полі. Складно було, щоб мене не затоптали, – сказав гравець зелених 9-річний Тимофій Мелащенко.

– Ти забив перший чи другий гол? – уточнюємо.

Другий, – уточнив хлопчик.

Під кінець другого тайму ворскляни забили перший гол.

"Вийшли з дітками пограти у футбол. Я щодня граю з дитиною у дворі в футбол. Тому для мене це не нове. Що більше ми будемо приділяти дітям уваги, чим більше вони будуть грати у футбол. Що більше вони будуть займатися спортом, тим більш здорова у нас виросте нація", – сказав гравець футбольного клубу "Ворскла" Олександр Чижов.

Гру провели в рамках дводенного футбольного турніру.

"Турнір присвячений Дню захисту дітей, а також десятиріччю завоювання футбольним клубом "Ворскла" Кубку України. Гра відбувається з основним складом футбольного клубу "Ворскла". Грають 100 дітей проти 11 футболістів. Результат і емоції бачите. Все здорово", – сказав директор дитячо-юнацької футбольної школи футбольного клубу "Ворскла" Вадим Касимов

Гру завершили з рахунком 2:1 на користь команди дітей. Кожен хлопчик міг сфотографуватися зі своїм фаворитом та отримати автограф. 

Олександра Шилова, Сергій Коломієць, PTV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.