Полтавські паралімпійці завоювали медалі на Чемпіонаті світу
10 вересня, 13:35

Представники Полтавщини стали призерами Чемпіонату світу з паралімпійського плавання. Змагалися на дистанції 50 та 100 м.

Ярослав Денисенко та Євгеній Богодайко у перший змагальний день Чемпіонату світу з паралімпійського плавання вибороли золоту та срібну медалі відповідно. Про це стало відомо з офіційної сторінки Національного комітету спорту інвалідів України.

Ярослав став переможцем на дистанції 100 м на спині (клас S12 – спортсмени з порушенням зору). Він подолав дистанцію за 59,40 сек.

Євгеній приплив до фінішу другим на дистанції 50 м батерфляєм (клас S7 – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату). Проплив дистанцію за 29,95 сек.

З 10 до 15 вересня у Лондоні триває Чемпіонат світу з паралімпійського плавання. Близько 650 спортсменів з 80 країн борються за медалі, повідомили на офіційній сторінці паралімпійського спорту світу (World Para Swimming).