Дві бронзи для Полтавщини: результати другого дня Чемпіонату світу з паралімпійського плавання
11 вересня, 14:30

Два спортсмени з Полтавщини здобули дві медалі на Чемпіонаті світу з паралімпійського плавання. Змагалися на дистанції 100 м.

У другий змагальний день Чемпіонату світу з паралімпійського плавання полтавські спортсмени вибороли дві бронзові медалі. Про це повідомили на офіційній сторінці Національного комітету спорту України.

Олексій Вірченко завоював нагороду на 100-метрівці на спині (клас S13 - спортсмени з порушенням зору). Він дебютант чемпіонату світу. Проплив відстань за 1:00.83 хв.

Ярослав Денисенко  став бронзовим призером на 100-метрівці стилем батерфляй (клас S12 - спортсмени з порушенням зору).  Він здолав дистанцію за 57.70 сек.

Загалом паралімпійська збірна України виборола у другий змагальний день 10 медалей: дві золоті, три срібні та пʼять бронзових.

Чемпіонат світу з паралімпійського плавання відбувається у Лондоні з 10 по 15 вересня. За медалі борються  близько 650 спортсменів з майже 80 країн світу. Зараз збірна України в загальному заліку на 4 місці з 17 медалями.

Нагадаємо, полтавці у перший день чемпіонату вибороли дві медалі.