Полтавський паралімпієць здобув третю медаль на Чемпіонаті світу з плавання
12 вересня, 09:40

Полтавський спортсмен у третій змагальний день Чемпіонату світу з плавання став "срібним" призером. Загалом у скарбничці збірної України за результатами третього дня змагань 25 медалей різного ґатунку.

Представник Полтавщини Ярослав Денисенко завоював "срібло" на Чемпіонаті світу з паралімпійського плавання в Лондоні, йдеться у повідомленні Національного комітету спорту інвалідів України.

Він подолав відстань у 50 м вільним стилем (S12 – спортсмени з порушенням зору) за 23.91 сек. Обігнав Ярослава на 0.38 сек також український спортсмен Ілля Яременко.

В активі Ярослава Денисенка це вже третя медаль на цих змаганнях. У перші два дні чемпіонату полтавець виборов золоту та бронзову нагороди.

Станом на 12 вересня збірна України перебуває на четвертому місці загального заліку з 7 золотими, 11 срібними та 7 бронзовими медалями.