Про головне. Новини за 23 листопада
23 листопада, 19:15

Головні події п'ятниці 22 листопада – в сюжетах наших кореспондентів.

Частина дорожньої огорожі на вулиці Маршала Бірюзова відпала. Речниця поліції сказала: направили припис до управління житлово-комунального господарства. Перший заступник начальника управління пояснив: не ремонтували відбійник, бо не знали про проблему.

Понад сто народних іграшок майстринь Полтавщини привезли до Полтави.Кожна композиція має три іграшки, виготовлені у старовинних та сучасних стилях.

Із дев'ятьма аптечними пунктами "Полтавафарм", що в міських лікарнях, не продовжили договори оренди на наступний рік. У першій міськлікарні повідомили: питання вирішиться після сесії міської ради 30 листопада.

Полтавські хлопці-брейкдансери показали свої нові акробатичні рухи. Двоє з танцювального колективу вийшли до півфіналу всесвітнього фестивалю у Франції.

Через ремонт у будівлі майже сто артистів Полтавської обласної філармонії проводять репетиції в фойє колишньої ТРК "Лтава".Це приміщення не підходить жодному колективу філармонії, а ще там холодно, каже керівник музичної частини.

Останні літні майданчики на Соборності почали демонтувати. Виконувач обов'язків начальника інспекції з благоустрою міста повідомиве: тиждень тому надіслали власнику споруд припис на демонтаж.

Аби дошкулити сусідові, пенсіонерка почала виносити собачі фекалії йому прямо під ворота. Каже: той винен сам, адже не прибирає за собакою.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.