Павільйон з канцтоварами на Стрітенській мають демонтувати до 15 грудня
05 грудня, 18:40

Торговельний павільйон на Стрітенській, за приписом Нацполіції, повинні демонтувати до 15 грудня. Власниця МАФу так відреагувала на рішення: через суд від міськради вимагатиме 10 мільйонів гривень компенсації.

Торговельний павільйон на Стрітенській повинні демонтувати – є припис від Нацполіції. У розміщенні МАФу знайшли порушення, говорить інспектор відділу безпеки дорожнього руху:

"По-перше, закону, по-друге, норм ДСТУ, норм Постанови Кабінету Міністрів. Також було направлено вимогу на інспекцію з благоустрою Полтави. На що "благоустрій" нам надіслав відповідь: щоб демонтувати тимчасову споруду по вулиці Стрітенській, їм потрібно рішення комісії по демонтажу", – говорить поліціянт Анатолій Михайлюк.

Заступник начальника інспекції по контролю за благоустрою про звернення Нацполіції каже таке.

"Комісія з благоустрою виїжджала, але порушень благоустрою там немає. Якщо депутати приймуть, що її треба знести, пройде відповідна процедура і вона буде знесена примусово", – говорить заступник Руслан Редько.

А це – власниця павільйону Олена Дрозд. На припис реагує так:

"Дозвіл на торгівлю, технічні умови й проведення 380 вольт, електроенергія, техумови на водовідведення і водопостачання – усе це в мене є. І договір страхування, пожежна охоронна сигналізація... Невже це можна було отримати цей пакет незаконним шляхом? Я буду вимагати від оновленої влади міста Полтава компенсацію у сумі десять мільйонів гривень", – заявила підприємиця.

Ситуацію коментує секретар міськради.

"Це її право. Право будь-якого громадянина в судовому порядку оскаржувати те рішення, з яким він не погоджується", – говорить секретар міськради Олександр Шамота.

Зараз у кіоску продають канцтовари. Орендар споруди каже: торгує останній тиждень.

"Поки що не знаю, як воно далі буде. Але те, що ми з’їжджаємо, і цієї тимчасової споруди не буде – сто відсотків", – говорить продавець на ім'я Владислав.

Згідно з приписом Нацполіції, демонтувати об'єкт мають до 15 грудня.

Анастасія Мацько, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.