Про головне. Новини за 5 грудня
05 грудня, 19:15

Головні події середи 5 грудня – в сюжетах наших кореспондентів.

Торговельний павільйон на Стрітенській, за приписом Нацполіції, повинні демонтувати до 15 грудня. Власниця МАФу так відреагувала на рішення: через суд від міськради вимагатиме 10 мільйонів гривень компенсації.

Автобуси в Полтаві частково переповнені. Директор підприємства "Євробус" сказав: сьогодні виїхала половина транспорту. ВО мера зазначив, що з перевізниками, які не випускають автобуси на маршрути, розриватимуть договори. Прес-офіцер поліції зазначила: з початку року за переповнений транспорт оштрафували 312 водіїв.

Окружний суд ухвалив долучити до судової справи екс-мера Мамая чотирьох депутатів та голову міської ТВК.Вони свідчитимуть щодо законності дострокового звільнення колишнього міського голови Полтави.

Рівень продажів нових автомобілів класу седан та універсал для малого і середнього бізнесу - знизився. Продавці машин та "євробляхери" пояснюють чомУ, а кандидат економічних наук розповідає, як це вплине на економіку.

Через ремонт на вулиці Стрітенській працівники "Полтаватеплоенерго" зняли частину асфальту. Речник підприємства заявив: наразі через погоду відновити його не можуть.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.