Без частини транспорту: як полтавці пережили страйк перевізників
05 грудня, 20:10

Автобуси в Полтаві частково переповнені. Директор підприємства "Євробус" сказав: сьогодні виїхала половина транспорту. ВО мера зазначив, що з перевізниками, які не випускають автобуси на маршрути, розриватимуть договори. Прес-офіцер поліції зазначила: з п

Пасажири заходять в переповнений автобус. Андрій Морожко стоїть на зупинці "Краєзнавчий музей". Пригадує: о 7-й ранку ледве виїхав.

"На навчання спізнився хвилин на 20", – говорить хлопець.

Чому 5 грудня автобуси Полтави такі переповнені, розповів один із перевізників Михайло Костов.

"Ми звернулися до міської ради, щоб підвищити тарифи. З 4 до 8 гривень тарифу, який рахується, згідно з методикою нарахування тарифу. Міська рада на сьогодні не пішла нам на зустріч, тому ми вимушені зменшити кількість транспорту в половину. Саме тому пасажири не влазять в автобус", – пояснив директор ТОВ "Євробус-Полтава".

Порушення таких перевізників фіксують, говорить виконувач обов'язків міського голови Олександр Шамота.

"Кожен перевізник, кожен їх невиїзд буде зафіксований. І систематичне невиконання своїх зобов'язань, які вони на себе взяли, склавши договори на перевезення, буде підставою на розірвання договорів. Залишиться той, хто буде возити, згідно з установленим тарифом", – коментує Шамота.

Переповнені маршрутки – небезпека для пасажирів, за це штрафує патрульна поліція.

"Полтавські патрульні з початку року і по сьогоднішній час винесли 312 постанов на водіїв транспортних засобів, за перевезення пасажирів понад встановлену кількість технічними характеристика транспортного засобу", – каже прес-офіцер Катерина Григоренко.

Директор "Євробусу" зазначив: завтра, 6 грудня, автобусів на маршрутах стане ще менше. Асоціація перевізників Полтавщини звернулася до міської влади, аби збільшити тариф на перевезення з 4-х до 8 гривень.

Олександра Шилова, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.