Суд розгляне справу щодо першого “повернення” Мамая
06 грудня, 12:15

Відкрили провадження стосовно дій держреєстратора, який у листопаді зробив Олександра Мамая підписантом від Полтавської міськради.

20 грудня о 10:00 у Полтавському окружному адміністративному суді відбудеться підготовче засідання у справі щодо внесення змін до Єдиного держреєстру юридичних осіб, згідно з якими Олександра Мамая зробили підписантом від Полтавської міськради. Це передбачено відповідною судовою ухвалою від 27 листопада, яку оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Провадження відкрили на підставі позову, який 26 листопада подав секретар Полтавської міськради, виконуючий обов'язки голови міськради Олександр Шамота. Він позивається до держреєстратора Красноградської райдержадміністрації Харківської області Наталії Батиченко, держреєстратора виконкому Полтавської міськради Мирослави Лихитченко, держреєстратора комунального підприємства “Реєстратор” Полтавської обласної ради Сергія Кругового та виконкому Полтавської міськради. Третьою стороною виступає Олександр Мамай. Шамота вимагає визнати протиправними та скасувати реєстраційні дії від 20 та 21 листопада цього року.

Нагадаємо, що право підписувати документи від імені Полтавської міськради Мамай мав лише кілька годин — 21 грудня в держреєстр внесли ім'я Шамоти.

5 грудня Мамаю вдруге повернули право підпису міського голови Полтави. Цього разу зміни в держреєстр вніс посадовець з міста Ірпінь Київської області.

Станом на 12:00 6 грудня підписантом міськради залишається Мамай.

       

Ольга Семенко, Poltavske.TV

фото: vpoltave.info

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.