Басейн на Юрченка обходився б бюджету в 10 млн щороку, – заступник мера
06 грудня, 19:00

Приблизно в 10 мільйонів гривень обходилося б утримання спорткомплексу-довгобуду міському бюджетові. Через це депутати проголосували за передачу споруди на утримання облдержадміністрації. Тепер таке ж рішення мають ухвалити депутати області.

Будівництво та обслуговування спорткомплексу, який будують на вулиці Петра Юрченка, 1-а, задороге для бюджету міста, вважає перший заступник мера. Тому споруду передають на утримання області.

"За приблизними розрахунками обслуговування цього комплексу коштуватиме, може, й до 10 мільйонів на рік. Технічно ми направили звернення вже й до обласної адміністрації і від них отримали попередню згоду", – пояснив Андрій Лямін.

Проект передачі уже підписав секретар міськради, що підтверджує копія документа.

Після передачі недобудованим спорткомплексом займатиметься департамент містобудування облдержадміністрації, розповів його директор.

"Ми готуємо проект рішення на наступну сесію, щоб прийняти її на баланс департаменту, і вже потім добудовувати. Сьогодні проект вже подамо", – зазначив телефоном очільник департаменту Тимофій Голбан.

Хто розпоряджатиметься цією спорудою – вирішать депутати облради на сесії 20 грудня.

На цих кадрах – сесія міської ради 30 листопада. Тоді депутати проголосували за проект про передачу об'єкта до спільної власності територіальних громад області.

Цей спорткомплекс почали зводити 2014 року. Його загальна вартість на 2018 рік – 137 мільйонів гривень.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.