Про головне. Новини за 6 грудня
06 грудня, 19:15

Головні події четверга 6 грудня – в сюжетах наших кореспондентів.

Приблизно в 10 мільйонів гривень обходилося б утримання спорткомплексу-довгобуду міському бюджетові. Через це депутати проголосували за передачу споруди на утримання облдержадміністрації. Тепер таке ж рішення мають ухвалити депутати області.

Працівникам "Полтавського комбінату хлібопродуктів" майже рік не виплачують заробітну плату. Люди організували зібрання. Адміністрація підприємства називають причину невиплат — відсутність директора та те, що "підприємство працює "в нуль".

Полтавець Анатолій Новописьменний може підняти вагу у 350 кілограмів. Хлопцю 21 рік, на сьогодні він встановив 12 рекордів із пауерліфтингу.

Під Полтавською міською радою підняли прапор Збройних та Військово-морських сил України, аби підтримати українських полонених моряків.

На комунальне підприємство КАТП-1628 купили два нові сміттєвози та асенізаційні машини.На них витратили 12 мільйонів гривень з обласного та міського бюджетів.

У місті немає достатньої кількості тролейбусів для перевезення пасажирів, розповів директор "Полтаваелектроавтотрансу". Самих тролейбусів для повного забезпечення транспортом міста буде замало - потрібні ще й великогабаритні автобуси.

Полтавка домоглася, аби її чоловікові заборонили наближатися до неї. Це – рішення суду, перше в області. Вона та інші жінки, що постраждали від домашнього насильства, взяли участь у фотосесії проти насильства від чоловіків.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.