Уперше в області чоловіку заборонили наближатися до жінки через рукоприкладство
07 грудня, 11:00

Полтавка домоглася, аби її чоловікові заборонили наближатися до неї. Це – рішення суду, перше в області. Вона та інші жінки, що постраждали від домашнього насильства, взяли участь у фотосесії проти насильства від чоловіків.

"Тепер він мені пише, погрожує. Говорить: ти ж колись вийдеш із Центру, і ти пошкодуєш про все", – говорить Марія Зімівець.

Марія Зімівець стала жертвою домашнього насильства.

"Не пускав зустрічатися з людьми. Я не могла в соцмережах додавати друзів чоловічої статі. Потім стало гірше – почалося рукоприкладство", – пригадує жінка.

Жінка стала першою в області, чиєму чоловіку заборонили наближатися до неї та дитини ближче, ніж на 20 метрів. Заборона діє півроку. Про це розповіла директорка кризового центру для жінок Олена Чикурова.

"Обмежувальний припис в країнах Європи – нормальна практика, яка існує не одне десятиліття. До нас це тільки прийшло і дає змогу довіряти поліції, бо вони відчувають, що ними займаються", – каже Олена Чикурова.

А на цьому фото – жінки та діти, які через насильство від чоловіків опинилися в кризовому центрі. Автор – фотограф Олег Журавльов.

– Ось мама з двома дітьми, вони постраждали від домашнього насильства, – розповів про свою роботу чоловік.

Усі ці фото присвятили всесвітній кампанії "16 днів проти гендерного насилля".

Оександра Шилова, Станіслав Авдєєв, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.