У Полтаві виявили іномарку, яку розшукує Інтерпол
07 грудня, 13:40

На Полтавщині намагалися перереєструвати автівки, що перебувають у розшуку.

На початку грудня в Полтавській області працівники сервісних центрів МВС виявили три автомобілі, що перебували в розшуку.

Так, 6 грудня полтавець намагався перереєструвати “ЗАЗ-Daewoo”, але під час перевірки за автоматизованою базою даних про розшук транспортних засобів виявилося, що двигун автівки викрали в Києві і його розшукує Деснянський районний відділ ГУ НП у Києві.

Свідоцтво про реєстрацію та автомобіль вилучили для перевірки працівники Полтавського відділу поліції ГУ НП.

5 грудня в Полтаві виявили “Mercedes-Benz Vito” 2014 року випуску, який розшукує Інтерпол. Під час перевірки іномарки за інформаційно-аналітичними базами даних з метою подальшої її перереєстрації, працівник сервісного центру з'ясував, що автівку викрали у Швеції.

Про це повідомили поліціянтам.

Ще один випадок стався 4 грудня в Кременчуці. Чоловік, який користувався автомобілем “Daewoo Lanos” на підставі нотаріального доручення, звернувся до сервісного центру МВС, щоб укласти договір купівлі-продажу та перереєструвати автівку на нового власника. Проте під час перевірки встановили, що транспортний засіб розшукує Кременчуцький районний відділ поліції. Автомобіль та документи вилучили для подальшої перевірки.

Інформацію повідомила прес-служба регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області.

Нагадаємо, в Україні відкрили дані про автівки та їх власників

         

Ольга Семенко, Poltavske.TV

фото: прес-служба регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.