За квитки на "Арсенал" "Ворскла" "винна" фанам більше 3 млн грн
10 грудня, 20:10

Полтавська "Ворскла" продала на гру з лондонським "Арсеналом" квитків на суму 4 мільйони 900 тисяч гривень. Але через те, що матч перенесли в Київ, 3 мільйони 200 тисяч необхідно повертати уболівальникам.

На стадіоні "Ворскла" у магазині "Fun&Play" уже другий тиждень повертають квитки на матч "Ворскла" - "Арсенал". Ігор Косенко здав білети.

"Два квитки, купували ми на суму 600 гривень", – розповів чоловік.

Скільки загалом "Ворскла" виручила від реалізації квитків, розповіла бухгалтерка клубу Ірина Величко:

"На матч з "Арсеналом" реалізовано квитків на суму 4 мільйони 900 тисяч гривень. Квитки продавалися і в Києві. Всього там налічувалося близько 7 тисяч глядачів", – сказала Ірина Величко.

За її розрахунками: "Ворскла" заробила на грі з "Арсеналом" у Києві 1 мільйон 700 тисяч гривень. Бухгалтерка розповіла, скільки клуб має повернути вболівальникам, які не поїхали на гру.

"Нам потрібно повернути різницю – 3 мільйони 200 тисяч гривень", – розповіла пані Ірина.

Вона додала: станом на 10 грудня клуб повернув 800 тисяч гривень, а 1 мільйон 900 тисяч має повернути квитковий інтернет-оператор.

У бухгалтерії підрахували: продаж білетів на гру зі "Спортінгом" приніс "Ворсклі" 2 мільйони гривень. На грі з "Карабахом" полтавський клуб уторгував 570 тисяч гривень. Додаємо сюди 1 мільйон 700 тисяч, зароблених на грі з "Арсеналом" у Києві, і маємо суму 4 мільйони 270 тисяч гривень – гроші за продані квитки на всі домашні матчі "Ворскли" у "Лізі Європи".

Роман Коржик, Артур Оксениченко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.