На вулиці Котляревського не розібрали два літні майданчики
11 грудня, 10:15

Два літні майданчики на Котляревського не розібрали. Виконувач обов'язків начальника інспекції з благоустрою міста каже: один власник – відмовився демонтувати літній майданчик, інший – має час до 11 грудня.

Біля одного із закладів на вулиці Котляревського досі стоїть літній майданчик. Ось така дерев'яна альтанка з накриттям займає частину тротуару. У закладі повідомили: власника на місці немає. А представники коментувати відмовилися.

Через дорогу на Котляревського, 22 ще один майданчик. Ось що сказав власник.

"Він же не заважає нікому. Якщо ми платимо за землю, ми можемо не знімати", – упевнений власник закладу Павло Стрельченко.

Виконувач обов'язків начальника інспекції з благоустрою міста Руслан Редько на це повідомив:

"Більшість цих майданчиків – поряд з тротуарами. Це заважає роботі снігоочисної техніки. Усі літні майданчики надають на визначений термін. Деякі – до 1 листопада, деякі – до 1 грудня".

Також Руслан Редько зазначив:

"Кафе "Монтана" – власник відмовився прибирати цю споруду. Матеріали про її розміщення направили на комісію з розміщення тимчасових споруд, де вирішили примусово демонтувати цю споруду. Літній майданчик за адресою Котляревського 22 – термін там закінчився 1 грудня. І в людини є час, щоб демонтувати. Є 10 днів ".

Раніше власники закладів на вулиці Соборності вже розібрали свої літні майданчики.

Катерина Матієнко, Артур Оксениченко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.