Суд не задовольнив позов Мамая про поновлення на посаді міського голови. ВІДЕО
22 грудня, 20:20

В окружному суді не задовольнили позов колишнього міського голови про поновлення його на посаді. Такий вирок винесла колегія суддів після дослідження доказів.

Олександр Мамай програв суд за поновлення на посаді міського голови. Такий вирок винесла колегія суддів Окружного суду.

"У задоволенні адміністративного позову Мамая Олександра Федоровича до Полтавської міської ради про визнання протиправним скасування рішення поновлення на посаді відмовити. Рішення набирає сили після закінчення строку подання апеляційної скарги", – зачитала вирок суддя Наталія Алєксєєва.

Після оголошення вироку Мамай пішов із зали суду. Слухавку — кинув.

Перед проголошенням вироку позивач та відповідач розглядали відеодокази. Рішення очікували протягом чотирьої годин.

"Рішення про дострокове припинення повноважень полтавського міського голови Мамая Олександра Федоровича від 14.09.2018 року прийняте неповноважним складом Полтавської міської ради. Був відсутній кворум, необхідність якого – є виключною умовою для відкриття пленарного засідання", – такою була позиція Олександра Мамая.

"Я вважаю, що воно було правомірним. Як мною зазначалося в судовому засіданні, ті порушення, про які зазначає позивач, ґрунтуються виключно на його довільному тлумаченні норм законодавства", – вважає адвокатка міської ради Віта Мосієнко.

На цих кадрах за 14 вересня – друге пленарне засідання позачергової сесії. Депутати Полтавської міськради висунули недовіру меру Олександрові Мамаю і таємним голосуванням вирішили достроково звільнити. А тут 16 жовтня в окружному суді почали розглядати справу про дострокове звільнення Олександра Мамая.

Анна Морозова, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.