Полтавська влада віддала приміщення площею 400 м² ГО, наближеній до партії “Рідного міста”
23 грудня, 18:30

Приміщення в центрі міста, яке раніше орендувала громадська організація Оксани Деркач, віддали новоствореній ГО, наближеній до представників “Рідного міста”.

21 грудня, на черговій сесії Полтавської міськради депутати затвердили рішення міського голови (а точніше секретаря міськради Олександра Шамоти). Серед них є рішення щодо передачі на 10 років в оренду ГО «Фонд підтримки місцевих ініціатив Полтавщини” приміщення площею 400 “квадратів” на вулиці Дмитра Коряка, 5.

Згідно з Єдиним реєстром юридичних осіб ця громадська організація створена лише 8 листопада 2018 року. Засновниками цієї ГО є Лідія Нечитайло та Дмитро Тереховський.

Перша вказує в реєстрі юросіб ту ж адресу, що й Олена Бойко — дружина представника партії “Рідне місто” Тараса Бойка. У свою чергу Дмитро Тереховський разом з Оленою Бойко є співзасновником “Туристичного комплексу “Причал”.

Цікаво, що у рішенні стверджується, що ГО «Фонд підтримки місцевих ініціатив Полтавщини” отримає це приміщення в оренду без конкурсу у зв'язку з відсутністю інших претендентів на це приміщення. Але в цьому ж рішенні цій же ГО дозволяється здати частину цих же приміщень в суборенду ПАТ “Ощадбанк” під розміщення філії банку.

Тобто, претендентів на приміщення не було, але в суборенду здати дозволили. І дійсно, ми знайшли — влада усіма доступними засобами намагалася відшукати охочих отримати 400 "квадратів" у центрі міста: було оголошення у “Полтавському віснику” про намір здати в оренду саме цій ГО приміщення. І попередження, що якщо ще хтось захоче, то влада проведе конкурс.

Схоже що за 10 днів серед підписників “Полтавського вісника” не знайшлось охочих. Ба більше, виходить, навіть “Ощадбанк”, який розміщується приміщення багато років, не схотів орендувати напряму, а лише в суборенду.

До речі раніше місто здавало в оренду приміщення окремо - банку й ГО “Турбота-2008”, головою якого є Оксана Деркач. Останнє використовувало його як приймальню партії “Рідне місто”. Проте 2016 року Олександр Мамай об'єднав приміщення і передав в користування ГО “Турбота-2008”. А банк вже суборендував його в ГО Оксани Антонівни.

Але влітку Оксану Деркач відкликали з міськради, а сам лідер “Рідного міста” Олександр Удовіченко виключив її з лав партії. Таким чином приймальня партії опинилась в руках не члена партії. І ось міська влада вирішила цю проблему.

Ми запитали в Олександра Шамоти: чому не напряму передали в оренду "Ощадбанку" його частку в цьому приміщенні? І чому виселили ГО “Турбота-2008”, яке орендувало приміщення до цього. Але Олександр Сергійович нам повідомив, що йому невідомо, чому “Турбота-2008” виїхала з приміщення, а на перше питання не зміг дати чіткої відповіді та попрохав не шукати чорного кота у темній кімнаті.

Мораль: читайте “Полтавський вісник”.

Максим Самойдюк, Poltavske. TV

фото: poltava365.com

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.