4 гривні в громадському транспорті – це ціна 2013 року, – приватний перевізник Полтави
10 січня, 20:00

Перевізники пропонують збільшити ціну проїзду в транспорті. Приватний перевізник Михайло Костов заявив: 4 гривні – ціна 2013 року. А директор підприємства "Полтаваелектроавтотранс", що перевозить пасажирів тролейбусами, попрохав підняти тариф на гривню.

У цьому автобусі та в інших засобах громадського транспорту перевізники запропонували підняти тариф на проїзд. Наразі ціна проїзду тут – 4 гривні.

"4 гривні – це ціна 2013 року. Ми вимушені вимагати та прохати міську владу підняти тариф, хоча б до якогось рівня, на якому наші підприємства зможуть обслуговувати населення", – зазначив Михайло Костов, директор підприємства-перевізника "Євробус Полтава".

А цим та іншими тролейбусами перевозить людей комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" за 2 гривні. Ось його очільник.

"Ми звернулися з проханням підняти тариф з того, за яким зараз їздимо. З 2 і 4, до 3 і 5 відповідно", – повідомив Євгеній Зайцев.

Усі ці люди зібралися на громадське обговорення щодо підвищення ціни на проїзд.

"Підняття тарифу неможливе без громадського обговорення. Тобто воно повинно бути. Це – одна зі сходинок, ми вислухали та візьмемо до уваги", – сказав Євгеній Якуба, начальник транспортного відділу.

Що робитимуть після громадського обговорення, пояснив секретар міськради.

"Далі буде погодження з антимонопольним комітетом. Буде висновок відповідної депутатської комісії. І лише після цього буде винесено питання про розгляд цього питання на засіданні міськвиконкому", – сказав секретар міськради.

Ось на цих кадрах від 12 грудня видно, тролейбуси їздили переповнені. Тоді приватні перевізники не випустили свій транспорт на маршрути, бо вимагали підвищення вартості проїзду.

Катерина Матієнко, Максим Страшко, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.