Торік полтавці частіше зверталися до лікарів з алергіями, ніж 2017 року
12 січня, 12:00

Торік у Полтаві зафіксували більше випадків алергій, ніж 2017 року, про це сказала дитячий алерголог обласної дитячої клінічної лікарні. Лікувати сезонні алергії потрібно саме зараз – взимку, а от алергічні реакції на пил та тварин можна лікувати весь рік

Полтавці торік частіше зверталися до алергологів, ніж 2017 року. Про це сказала дитячий алерголог Людмила Рудяга.

"Цей рік був досить жорстким в плані наших хворих, які мають алергію до пилку амброзії до пліснявих грибків тому, що літо було дуже сухе, тривале. Тому прояви алергії були у дуже багатьох пацієнтів. Зверталися навіть ті, хто раніше навіть не думав, що мають проблеми з алергічними захворюваннями", – розповіла лікарка.

"Ми знаходимося в кабінеті алергообстеження. У цьому ж кабінеті проводиться лікування алергенами", – додала фахівчиня.

Удруге в лікарні Інна Литвиненко з донькою Настею.

"Проблеми з алергією в нас виникли вже давно. Але оскільки навесні та влітку в процесі цвітіння багатьох рослин алергічні реакції загострюються, то ми вирішили саме зараз провести обстеження", – прокоментувала жінка.

Сезонні алергії лікують саме зараз, зазначила лікарка.

"Лікування алергенами алергій на пилок рослин, дерев, злаків, бур'янів, обов'язково має проводитися в осіньо-зимовий період. Потім може бути введена доза вакцини у період пилкування, але це вже додатково", – пояснила пані Людмила.

А людям, що страждають на алергічні реакції на кліщів домашнього пилу та епідермісу тварин можна лікуватися цілий рік, сказала алерголог.

Олександра Шилова, Артур Оксениченко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.