Мешканці будинку на Героїв Чорнобильців живуть з діркою в стелі
11 січня, 20:25

У квартирі будинку на Героїв Чорнобильців, 13 впала стеля. Цей дім обслуговує ЖЕО №2. Кілька разів двоповерхівку вносили до списку об'єктів, що потребують ремонту. Та за словами профільного чиновника: на ремонт не вистачало коштів.

Уже вісім місяців, як в одній із квартир цієї двоповерхівки на вулиці Героїв Чорнобильців, 13 впала стеля.

Мешкає тут Валентина Поставнича. Каже: до цього протікав дах будинку.

"Я не знала куди що підставляти, коли дощ лив. Текло поки не прогнило. І воно під вагою все провалилося в хату", – розповіла жінка.

Пані Валентина показує фото – тут стеля щойно впала.

"Як була дірка, світився дах. Дірки, дірки, дірки отак були", – показує стелю мешканка.

"Дім ЖЕО, він же не мій. Ходила, була в Сінельніка. Кругом була. Стелю ми б вже самі робили. Тут робити нам ніхто не буде у квартирі. Хоч би дах перекрили, щоб ми могли щось робити у квартирі", – додала пані Валентина.

А ось що видно із горища – у покрівлі видніються дірки, а на підлозі – тазики.

У 2016 та 2017 роках двоповерхівка була внесена до ось цього списку будинків, що потребують ремонту дахів. 2018 року – була в переліку об'єктів на розробку проекту ремонту покрівлі. Чому дах не відремонтували пояснив, профільний посадовець.

"У програмі на ті часи було передбачено депутатами більше об'єктів, ніж виділено фінансування. От вони визначали те робимо і те робимо, а те не встигли зробити, коштів не вистачило", – повідомив Сергій Сінельнік, начальник управління житлово-комунального господарства Полтави.

За словами чиновника: поки невідомо чи зроблять цьогоріч цей дах, бо список мають сформувати депутати на профільній комісії.

Катерина Матієнко, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.