Жінку засудили за крадіжки телефонів у полтавських автобусах
16 січня, 17:00

Суд виніс вирок полтавці, яка крала мобільні телефони в громадському транспорті.

Два роки іспитового строку отримала полтавка, яку визнали винною в крадіжці, вчиненій повторно (ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України). Їй призначили три роки позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання на підставі ст. 75 (Звільнення від відбування покарання з випробуванням) Кримінального кодексу України. Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі судових рішень, відповідний вирок 8 січня виніс Октябрський районний суд Полтави.

Обвинувачену засудили за три крадіжки, вчинені в автобусах, що рухалися маршрутом "Кільцевий". Першу вона скоїла 5 вересня минулого року близько 11:00. Між зупинками "Гетьмана Сагайдачного" та "Героїв-чорнобильців" вона викрала з сумки однієї з пасажирок мобільний телефон "Sony" ST 26 I Xperia J" вартістю 801 грн 67 коп.

Другу вчинила 30 вересня близько 14:00 між зупинками "Четверта поліклініка" та "Мотель". Обвинувачена витягла в жінки з сумки мобільний телефон "HUAWEI Y 5 (MYA -U 29)" вартістю 2 тис. 684 грн 33 коп.

Третій злочин стався 5 жовтня близько 14:40. Між зупинками "Патріарха Мстислава" та "Гетьмана Сагайдачного" обвинувачена викрала з рюкзака неповнолітньої телефон "Fly FS 458 Stratus 7 S/N", вартістю 800 грн.

Після вчинення крадіжок жінка тікала та розпоряджалася викраденим на власний розсуд.

Власну вину вона визнала повністю. Виявилося, що обвинувачена має дев`ять судимостей за крадіжки, а також за виготовлення й збут наркотиків.

Під час ухвалення вироку, врахували молодий вік полтавки, наявність третьої групи інвалідності, щире каяття та сприяння розкриттю злочинів, часткове відшкодування завданої матеріальної шкоди та її офіційне працевлаштування реалізатором у приватного підприємця.

З жінки мають стягнути 1 тис. 716 грн витрат на залучення експерта.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, в Полтаві затримали ймовірного крадія.         

Ольга Семенко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.