У підвалі будинку на Подолі "стоять" нечистоти
21 січня, 19:40

У підвалі будинку на вулиці Кукоби, 20 – з півметра нечистот. Мешканці говорять: комунальники викачують каналізацію щотижня, але проблема від цього не зникає.

Підвал будинку на Кукоби, 20 затопило каналізацією. Мешканки відчиняють двері, а там – нечистоти.

"Каналізація, опалення тече. Повний підвал води. Ці всі запахи йдуть у квартиру людям. Сморід у під'їзді стоїть. Доводиться відчиняти вікна. Близько метра води. Щотижня її відкачують", – розказала мешканка будинку Наталія Шостак.

А ці люди мешкають у квартирі на першому поверсі.

"У мене рвонула труба опалення прямо у квартирі. Через це впала стіна між ванною і кухнею. Тому що система опалення прокладена під підлогою", – пояснила Олена Маєвська.

"Приїхав "ЖЕК", викачав воду з підвалу. День-два – запахів немає. У підвалі сухо, у під'їзді немає вологості. Буквально за кілька днів – та сама проблема", – розповів Валентин Маєвський.

Ситуацію з цим підвалом прокоментував заступник начальника ЖЕО №2, що обслуговує дім.

"Тече підвал лотками теплотраси. Відкачувати нікуди. Щоб дістатися туди, треба відкачати. Колодязі повні на підпорі. На "Полтававодоканал" ми передали, щоб вони зняли підпори, щоб дворова каналізація працювала", – телефоном прокоментував заступник Михайло Лукін.

Речниця "Полтававодоканалу" відповіла таке.

"За вказаною адресою сталося засмічення побутової каналізації. Зараз каналізація прочищена", – прокоментувала начальниця прес-служби"Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук.

На цих кадрах – додаток до програми розвитку житлово-комунального господарства міста на 2018 рік.

Тут ідеться: для будинку на Кукоби, 20 мали розробити документацію з ремонту трубопроводів і теплообмінників.

Цей будинок – і в переліку такої ж програми 2016 року.

Чому його не ремонтували, пояснив заступник начальника профільного управління Полтави.

"У 2016-2017-х роках до програми щодо ремонту житлового фонду вносили всі будинки, що потребували такого ремонту. Їх досить велика кількість, і коштів, які виділяла міська влада, не вистачало на всіх. У програму 2019 року він поки не внесений", – прокоментував Віталій Худолій.

За додатком до програми розвитку ЖКГ на 2019 рік, що на відео, на капітальний ремонт житлового фонду міськрада заклала 98,5 мільйонів гривень.

Сергій Нагорний, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.