З даху корпусу техуніверситету впала частина огорожі
04 лютого, 20:00

З даху будівлі архітектурного факультету техуніверситету, що у центрі міста, обвалилася частина огорожі. Проректор університету Анатолій Мартиненко сказав, що територію з обох боків від корпусу цілодобово патрулюватимуть охоронці.

Вранці 4 лютого з даху будівлі архітектурного факультету Полтавського техуніверситету впала частина металевої огорожі.

Це побачила Наталія Ісичко.

"Я побачила, що там лежать три або чотири понівечених, старовинних огородження даху, що впали з даху разом із брилами льоду. За п'ять-десять хвилин восьма це сталося", – телефоном розповіла завідувачка канцелярії "Полтававодоканалу" Наталія Ісичко, яка подзвонила відділу оперативного реагування.

Жінка зателефонувала у відділ оперативного реагування Полтави, начальник якого сказав.

"О 8.55 надійшло звернення від приймальні водоканалу щодо того, що на навпроти школи боротьби імені Шемякіна з даху будинку падають металеві конструкції. Ми одразу зв'язались з КП ЖЕО№2, щоб цю ділянку обгородили", – сказав начальник відділу оперативного реагування Полтавської міськради Сергій Зубань.

Залишки огорожі з даху корпусу знімали працівники техуніверситету.

Столяр Ігор Шевченко показав уламки огорожі.

"Подивіться на оте кріплення. Кріплення дуже міцні. Просто сніг дуже великий. Усе відрехутється, відремонтується, підправиться. Переробляться кріплення. Якісь може довші будуть сантиметрів на десять", – сказав Ігор Шевченко, столяр техуніверситету.

А проректор техуніверситету, до якого належить цей корпус, сказав.

"Зараз виставляються трьох охоронців. З боку Кадетського корпусу один охорнятиме цілодобово. А другий – з боку СБУ. Не пропускати людей туди", – телефоном розповів проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Анатолій Мартиненко.

Окрім того, завтра, за словами проректора, зніматимуть сніг із даху будівлі.


Сергій Нагорний, Станіслав Авдєєв, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV


Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.