У Полтаві працівниця банку привласнювала кошти з рахунків клієнтів
06 лютого, 08:00

Винесли вирок працівниці "Ощадбанку", яка підробляла документи та привласнювала гроші клієнтів.

8 тисяч 500 гривень штрафу має сплатити головна економістка філії Полтавського обласного управління АТ "Ощадбанк", яка, підробивши офіційні документи, привласнила понад 50 тисяч гривень грошей клієнтів. Відповідний вирок 31 січня виніс Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

У віданні обвинуваченої перебували гроші на депозитних/поточних рахунках клієнтів банку. Протягом 10 квітня — 30 липня минулого року вона підробила офіційні документи, зокрема чеки на видачу готівки, заяви на переказ готівки та на відмову від автоматичної пролонгації договору банківського вкладу, а також підробила на них підписи двох клієнтів банку. Використавши ці документи, жінка привласнила з депозитних та карткових рахунків клієнтів 53 тисячі 336 гривень.

Її дії суд кваліфікував за наступними статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 1 ст. 358 — підроблення офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією з метою його використання;

- ч. 3 ст. 358 — підроблення офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією з метою його використання, вчинене повторно;

- ч. 4 ст. 358 — використання завідомо підробленого документа;

- ч. 1 ст. 191 — привласнення чужого майна, яке перебувало у її віданні.

У суді обвинувачена власну вину визнала повністю та розкаялася в скоєному. Завдані нею збитки відшкодувала в день їх виявлення — 1 серпня 2018 року. Під час обрання міри покарання також врахували те, що її притягують до кримінальної відповідальності вперше, вона працює, має на утриманні малолітню дитину та характеризується виключно позитивно.
Таким чином їй призначили штраф без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з моменту його проголошення.

Нагадаємо, співробітники психлікарні привласнили майна на майже 18 тисяч гривень

       

Ольга Семенко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.