Вода у квартирах, на горищі та сходах – у будинку на Героїв Сталінграду тече дах
06 лютого, 17:35

У будинку №32 на Героїв Сталінграду протікає дах. Мешканка квартири на дев'ятому поверсі Лідія Степаненко підмітає воду зі сходового майданчика. Заступник начальника УЖКГ Полтави сказав: дах полагодять, якщо депутати міськради виділять кошти.

У дев'ятиповерхівці на Героїв Сталінграду протікає дах. Вода затопила кілька квартир і сходовий майданчик на останньому поверсі.

Мешканка будинку Лідія Степаненко змітає воду від входу у квартиру на сходи.

"Отак я воду зганяю туди. Зараз менше снігу, тому її трохи менше."

А ось такий вигляд має стіна у квартирі.

"Щойно будуть опади чи знову накидає сніг на кришу, то тоді треба постійно... Я кожні півгодини там розганяю воду і тут виливаю", – сказала жінка.

"Як набралися, так і виливаю. Увесь час", – розповіла мешканка, виливаючи воду з піддона у тазик. Її сусідка показала провислу панель на техповерсі.

Будинок утримує "Житлово-експлуатаційна організації №2", працівниця якої сказала:

"Це 9 поверховий будинок. Там внутрішній водостік. Можливо, там тече дах. Не можу вам однозначно відповісти. Зазвичай, люди пишуть заяви. Ми готуємо перелік, готуємо, обходимо, перевіряємо й указуємо об'єми. А далі – надсилаємо у вищі органи. Якщо є відповідне фінансування, виконуються всі роботи", – прокоментувала Олена Полуницька, начальниця сектору роботи зі зверненнями громадян ЖЕО №2.

Про будинки з такою проблемою заступник начальника Управління житлово-комунального господарства сказав:

"Таких будинків – понад 600, що потребують поточного ремонту. На 2019 рік він також включений до переліку тих об'єктів, що потребують поточного ремонту. Але ж чи буде відповідне фінансування з боку наших депутатів – це мені невідомо", – телефоном прокоментував заступник начальника Управління ЖКГ міста Віталій Худолій.

А на цих кадрах – додаток до Програми розвитку житлово-комунального господарства Полтави на 2019 рік. Згідно з ним, міськрада передбачила 20 мільйонів 200 тисяч гривень на поточний ремонт 261 будинку. З-поміж них – і на Героїв Сталінграду, 32.

Сергій Нагорний, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.