Полтавцям показали фото подій Революції гідності та війни на сході
06 лютого, 18:20

Полтавцям показали фото подій Революції гідності та війни на сході України. Автор проекту сказав: хоче показати важливість того, що роблять лікарі, волонтери та військові.

На цих світлинах – події Революції гідності та бойові дії на сході України. Фото волонтерів, військових та лікарів – у холі бібліотеки імені Котляревського.

Це – роботи професійних фотографів та особисті світлини тих, хто на них зображений, сказав автор проекту Юрій Крамаренко, який і сам воював.

"Я отримав важку контузію, це селище Піски – один з населених пунктів оборони Донецького аеропорту. Коли мене було поранено, з самої позиції мене витягнув мій побратим, з яким ми в парі працювали. Цього року він помер, у листопаді. У нього було кілька поранень і контузій", – пригадав чоловік.

"Це є справжні герої, але самі про себе вони не говорять нічого. І в мене з'явилась думка показати Світові, хто це такі, чим вони займаються", – показав Крамаренко.

На цих фото – солдати й медики 8-ї окремої авто-санітарної полтавської роти, санітар якої – Ігор Бернадцький – сказав: прийшов на виставку, щоб зустрітися з побратимами.

"Скрізь, де по телевізору показували, там і були. Почали з Іловайського котла, остання була Авдіївка, Красногорівка. Було і страшно. Підтримуємо контакти, часто зустрічаємося", – розповів санітар.

Ця фотовиставка триватиме до 10 лютого 2019 року, сказав Юрій Крамаренко.

Олександра Шилова, Сергій Коломієць, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.