На слідчому експерименті встановили деталі того, як сталася смертельна аварія на кільці
06 лютого, 19:05

6 лютого на кільці, де сталася ДТП за участі водійки Наталії Саєнко та велосипедиста Артема Левченка, провели слідчий експеримент. За словами адвоката родини Левченків, визначили приблизне місце зіткнення та розташування Артема.

Поліціянти та працівники Держбюро розслідувань 6 лютого провели слідчий експеримент на місці, де 6 листопада водійка Наталія Саєнко збила велосипедиста Артема Левченка.

Тут і адвокат родини Левченків. Пізніше повідомив.

"Свідок один – Лисиця – зазначив, що велосипедист рухався з великою швидкістю. І приблизно її вказував. Хоча, водночас, коли у нього запитали, чи можеш ти визначити, як рухався автомобіль, він чомусь дуже різко зазначив: "я не можу, я не хочу" більше нічого робити. І не зазначив. Визначили за показами свідків, що він їхав, визначили приблизне місце зіткнення, визначили приблизне розташування Артема", – сказав адвокат родини Левченків Дмитро Семеха.

А щодо відеореєстратора, який зняли з авто, додав:

"Ніякої інформації відеореєстратор не містить", – сказав адвокат.

Залучили й адвоката Саєнко:

"На даний момент провели слідчий експеримент із двома свідками й вони підтвердили свої покази. Ще буде слідчий експеримент з Наталією Саєнко. Є вже результати трасології: встановлено приблизний кут зіткнення велосипеда та транспортного засобу. Усі свідки одноголосно стверджують про те, що Артем Левченко у день ДТП дорогу не переходив, а проїжджав на велосипеді. При чому, на великій швидкості", – зазначив адвокат Богдан Глядик.

Ці кадри – за 6 листопада. Тут, на кільці, водійка на "Мерседесі" зіткнулася з п'ятнадцятирічним велосипедистом. Хлопець два місяці провів у лікарні. Не виходячи з коми, помер 7 січня.

Анна Морозова, Максим Страшко, Сергій Коломієць, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.