Інтерни-стоматологи позмагалися за першість у реставрації зубів. ВІДЕО
07 лютого, 17:55

20 рік поспіль у Полтаві студенти-інтерни змагаються в майстерності. Учасники повинні були відреставрувати зуби пацієнтів за дві з половиною години. Їх роботу оцінювало журі оцінювало за 5-більною шкалою.

12 інтернів-стоматологів з Полтави, Харкова, Івано-Франківська та Дніпра 7 лютого позмагалися за перше місце у конкурсі "Шлях у світ майстерності". За дві з половиною години команда – лікар та його асистент – мали відреставрувати зуби пацієнта.

Серед конкурсантів – Владислав Захарченко, студент останнього курсу медакадемії у Полтаві.

"Пацієнтка звернулася зі скаргою на зміну кольору пломби, естетичний дефект. Ми її оглянули, зробили чистку фронтальної групи зубів, відпрепарували, зробили невректомію і пломбами зробили реставрацію зуба", – розповів Захарченко.

Роботу інтернів оцінювали судді, що приїхали разом з інтернами: порівнювали фото, зроблені до початку робіт, та стан зубів після.

"Це – лікарі-інтерни першого-другого року. Вони приїхали з різних міст, аби показати свої знання та навички. У кожному навчальному закладі провели напівфінал, де відібрали найкращих, які змогли сюди приїхати. Їхні пацієнти мають відносно однакову клінічну картину", – зазначила Таїсія Скрипнікова, професор кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів.

"Оцінюється робота за 14 параметрами – це й анатомічна форма, крайове прилягання, перехід кольорів і так далі. Кожна робота з кожного параметру оцінюється за 5-бальною шкалою", – прокоментував член журі Василь Шевченко.

Опрацьовуватимуть результати потягом доби – 8 лютого визначать переможця. Конкурс серед стоматологів-інтернів проводять вдвадцяте у Полтаві.

Анна Морозова, Сергій Коломієць, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.