Автомобіліст скаржиться на спортсменів, які бігають на дорозі по "кільцю"
07 лютого, 18:45

Атлети тренуються на проїжджій частині навколо Корпусного парку. Водій Андрій Приходько каже, що через це виникають небезпечні ситуації на дорозі. А на сайті міськради 6 лютого зареєстрували петицію, щоб влаштувати бігову доріжку в Корпусному парку.

На цих кадрах від 26 січня водій об'їжджає спортсменів, які біжать проїжджою частиною на кільці у центрі Полтави. Це заважає автомобілістам, сказав представник автомобільної федерації України в Полтаві Андрій Приходько.

"Якщо справа хтось, як три хвилини тому, підріже мене, вискочить, з зупинки вийде. Усяке буває в дорожньо-транспортних пригодах. Я кручу кермо вліво — куди він дінеться? Він нікуди тут не дінеться, тому що він не запригне, він не зорієнтується", – додав водій.

А ось – на кільці біжить тренерка з тріатлону Валерія Ткаченко.

"Ми знаємо, що ось ця жирна лінія – не пунктирна, машини сюди не повинні заїжджати. Багато буває машин, які одна одну об'їжджають і просто заїжджають на цю лінію. Деякі водії не розуміють цього. Вони хочуть показати, що ти не тут бігаєш, це не твоє місце", – розповіла Валерія Ткаченко, яка займається атлетикою 15 років.

"Для людей, які просто займаються бігом, достатньо буде просто бігати в парку. Узагалі було б дуже класно, якщо зробили тут таку можливість для любителів і професіоналів", – сказала тренерка.

Чи призначений парк для бігу, сказав головний архітектор міста Микола Шевельов.

"Цей парк обмежений транспортною магістраллю, кільцем. Сказати, що спортивне призначення – основне, напевно, це буде не зовсім правильно. Оскільки заняття спортом передбачають врахування планувальних обмежень щодо забрудненості", – сказав Микола Шевельов, начальник Управління з питань містобудування та архітектури міськради.

А речниця патрульної поліції області пояснила, чи можна бігати дорогою:

"У правилах дорожнього руху, а саме в пункті 4.1 чітко вказано, що пішоходи мають право рухатися по узбіччю, а в разі його відсутності – по краю проїжджої частини. Але все ж: це – місце підвищеної небезпеки. Тобто це місце, де рухаються автомобілі. І створювати загрозу для себе і для них – неприпустимо", – прокоментувала Катерина Григоренко, прес-секретарка патрульної поліції області.

6 лютого на сайті Полтавської міськради Антоніна Білоус зареєструвала петицію, яку станом на 17 годину 7 лютого, підтримали 220 людей. Голосують за те, аби влаштувати бігову доріжку на стежці в Корпусному парку.

Сергій Нагорний, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.