Перевізник "Євробус-Полтава" відмовляється випускати транспорт на соціальний маршрут через Огнівку
08 лютого, 16:15

У мікрорайоні Огнівка не їздить пільговий транспорт. Місцева жителька розповіла: раніше транспорт був. Начальник транспортного відділу зазначив, що перевізник відмовляється випускати транспорт на маршрут через низький тариф.

Через мікрорайон Огнівка перестав їздити пільговий транспорт. Про це розповіли місцеві жителі.

"У нас немає пільгового автобуса. Він раніше був, ходив цілий день. Поїхати в поліклініку, й здати аналізи – дуже далеко, бо їхати аж в район Мотелю. Можливості у нас немає. За це все треба заплатити вісім гривень", – розповіла пенсіонерка Людмила Кадучка, яка проживає в мікрорайоні Огнівка.

На цій зупинці – "Провулок Колективний" – зупинявся транспорт, що возив пільговиків. Перевізник – "Євробус-Полтава", повідомив начальник транспортного відділу міськвиконкому Євгеній Якуба.

"Це – соціальний маршрут, який надавав соціально значущі перевезення. Наразі перевізник відмовляється надавати послуги з перевезення, оскільки через низький тариф (Авт. – вартість проїзду в Полтаві) він не перекриває себе. Працюємо над розв'язання цього питання, аби знайти альтернативну заміну".

Коли відновлять пільгові перевезення, Євгеній Якуба не знає. Керівник "Євробус-Полтава" повідомив:

"Відсутнє відшкодування за перевезення пільгових верств населення. На жаль, наше підприємство не може виконувати дане обслуговування населення власним коштом. Соціальний маршрут мають відшкодовувати з міського бюджету", – телефоном прокоментував Михайло Костов.

Проблему на Огнівці секретар міськради прокоментував телефоном, посилаючись на зайнятість:

Програма не працює зараз – відшкодування перевізнику пільгових перевезень. У них є завдання підняти вартість проїзду. Ми на це, поки що, не йдемо. Шукаємо заміну. Вам же трансопртний відділ це сказав. Я думаю це буде найближним часом, – зазначив Олександр Шамота. 

А коли це, найближчим часом? - запитуємо. 

Я вибачаюся, у мене сидить 10 чоловік. Замість того, щоб проводити нараду, я спілкуюся з вами, – відповів Шамота.

Проблема з пільговим перевезенням на Огнівці була й 6 липня 2018 року, що видно на архівних кадрах. Близько 30 пенсіонерів перекрили дорогу, вимагаючи збільшити кількість пільгових автобусних рейсів.

Анна Морозова, Максим Страшко, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.