"ТОП-10 подій тижня"
10 лютого, 19:00

У Полтаві стався перший смертельний випадок падіння льоду на людину цьогоріч, на Огнівці не їздить пільговий транспорт, а інтерни- стоматологи змагалися за першість у реставрації зубів. Про це та інше – далі.

У мікрорайоні Огнівка не їздить пільговий транспорт. Начальник транспортного відділу зазначив: перевізник, що курсує цим маршрутом відмовляється випускати транспорт через низький тариф.

У будинку №32 на Героїв Сталінграду протікає дах. Вода у квартирах, на горищі та сходах. Заступник начальника УЖКГ Полтави сказав: дах полагодять, якщо депутати міськради виділять кошти. Про це нашому сюжеті.

На вулиці Монастирській до новобудови проводили комунікації. Після цього тут просів ґрунт – утворилася яма. Як це було, дивіться далі.

У Полтаві спортсмени бігають проїжджою частиною навколо Корпусного парку.Один з водіїв каже,:через це виникають небезпечні ситуації на дорозі. Деталі – від наших кореспондентів.

Інтерни- стоматологи змагалися за першість у реставрації зубів. Конкурс серед стоматологів-інтернів проводять у Полтаві вже вдвадцяте.Подробиці від Анни Морозової.

Апеляційний суд області, за скаргою Полтавської місцевої прокуратури, скасував право внесення застави підозрюваним у побитті 22-річного хлопця на Алмазному. У залі суду були і наші журналісти.

З даху будівлі архітектурного факультету техуніверситету, що у центрі міста, обвалилася огорожа. Її залишки знімали працівники техуніверситету. Більше знає Сергій Нагорний.

У Розсошенцях пішоходи перебігають дорогу, адже там їздить багато машин, а світлофора немає. Чому? Дізнавалася Діана Лагута.

На кільці, де сталася ДТП за участі водійки Наталії Саєнко та велосипедиста Артема Левченка, провели слідчий експеримент.За словами адвоката родини Левченків, визначили приблизне місце зіткнення та розташування Артема.На місці була наша Анна Морозова.

У Полтаві стався перший смертельний випадок падіння льоду на людину цьогоріч. Льодяна брила впала на пенсіонера. За декілька годин чоловік помер у лікарні. Детальніше у сюжеті наших кореспондентів.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.