Будівництво багатоповерхівки на Садах-2: підписали угоду на майже 142 млн грн
11 лютого, 12:00

Уклали договір на будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку на вулиці Нікітченка.

8 лютого управління капітального будівництва полтавського міськвиконкому підписало договір на будівництво багатоповерхівки у мікрорайоні “Сади-2”. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "Prozorro".

Підрядником є полтавське товариство з обмеженою відповідальністю "ДОЛОМІТ-БУД". За будівництво багатоповерхівки, за договором, фірма отримає 141 мільйон 973 тисячі гривень.

Роботи підрядник має виконати до грудня 2021 року. Проте, строки виконання робіт можуть змінити за письмовою згодою сторін.

Згідно з тендерною документацією, передбачається будівництво п'ятисекційного десятиповерхового будинку. Будинок буде Г-подібної форми. Підвал розташують під всією площею будівлі. У кожній секції над житловою частиною будинку буде технічний поверх. Загальна кількість квартир у будинку – 277.

Передбачається комплексний благоустрій території, з влаштуванням проїздів та доріжок з твердим покриттям, влаштуванням дитячих майданчиків, майданчиків відпочинку та господарських майданчиків. На прибудинковій території запроектовані чотири відкриті автостоянки на 115 машино-місць. 

Нагадаємо, тендер оголосили 28 грудня. Очікувана вартість робіт становила 160 мільйонів 76 тисяч 95 гривень. Площа ділянки, на якій його планують побудувати, — 1,6 гектара.

Вікторія Бондаренко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.