На Леваді вночі 10 лютого підпалили шість автівок. ВІДЕО
11 лютого, 18:30

Уночі 10 лютого у Полтаві підпалили шість автівок. Речник поліції повідомив: злочин ще не розкрили, не вдалося встановити й в'язок між підпалами.

Ось цю машину, що припаркована біля дитячої лікарні, та ще 5 автівок на Леваді підпалили в ніч на 10 лютого, повідомив речник поліції.

Еліна Осадчук – власниця легковика.

"Ось тут все прикіпіло та згоріло"

"Ми на четвертому поверсі в травматології з дитиною лежали. Ми не чули нічого. І навіть ті люди, найближча палата, що до стіни виходить і вікна сюди виходять. Я за машиною приглядала з вікна вдень. Ось зранку ви бачите, що залишилося від машини. Вона повністю згоріла. Недогоріли тільки задні шини", – розповіла жінка.

"Для мене вона була помічницею. Бо я мама, яка самостійно виховує двох дітей. Школи, садочки, гуртки, лікарні, робота. У всьому цьому допомагала машина.Тепер її немає, тепер мені буде набагато складніше", – додала Еліна Осадчук.

Це – котельня біля лікарні. У ніч на 10 лютого тут працювала операторка Таміла Сукач.

"Ми були на нічній зміні зі співробітницею. Десь о другій ночі ми почули "хлопок" – як петарда. Обійшли котельню, подивилися – все нормально. Побачили ми як відкрили вікно. У нас видно трохи кут. Видно, що там горить щось, що саме горить – ми не бачили. Викликали пожежників, вони приїхали та загасили", – повідомила операторка котельні.

"Машині вистачає 10-15 хвилин, щоб вона повністю згоріла. Бо це – капот, мастила, пальне. Наші коли приїхали рятувальники, то весь автомобіль був охоплений полум'ям, там вже і салон горів. Дуже пізно побачили люди – коли вже почали вистрілювати колеса", – сказала Світлана Рибалко, речниця надзвичайників.

"Це дійсно підпал. Інформація до поліції почала надходити близько першої ночі 10 лютого. Жодного зв'язку логічного, пояснення таким діям наразі встановити не вдалося. Таке враження, що просто палили заради задоволення, або людина потребує медичної допомоги. На даний момент злочин не розкритий", – повідомив Юрій Сулаєв, речник поліції області.

А це – вулиця Сковороди. За словами речника поліції, минулого року тут підпалили кілька автівок. Тоді, впродовж доби, підпалювача знайшли. Наразі він відбуває покарання в одній із колоній.


Катерина Матієнко, Станіслав Авдєєв, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.