Про головне. Новини дня за 11 лютого
11 лютого, 19:15

Головні події понеділка 11 лютого – в сюжетах наших кореспондентів.

За 2018 рік каналізаційний колектор на Леваді чистили 50 разів, сказала речниця "Полтававодоканалу". 11 лютого його знову прочищають. Причина, за словами комунальників, – тверді побутові відходи, які мешканці будинків викидають у каналізацію.

Вночі 10 лютого у Полтаві підпалили шість автівок. Речник поліції повідомив: злочин ще не розкрили, не вдалося встановити й в'язок між підпалами.

Щоб не їхати в місто по 8 гривень, десятки людей із Щербанів щоранку пішки йдуть півтора кілометра до зупинки "Склозавод", що у Розсошенцях. Звідти їдуть по 4 гривні. Перевізник каже: перевозити пасажирів дешевше, ніж по 8 гривень, йому не вигідно.

8 сімей, які проживають у будинках на Раїси Кириченко, п'ятий день без газу. Один із мешканців розповів: усе – через сусіда, який поїхав до Ізраїля. А в "Полтавагазі" відмовилися надавати інформацію про причину відключення газу.

На сайті міськради з'явився проект рішення, згідно з яким можуть побудувати багатоповерхівки на території, де 2017 року знайшли масові захоронення людей. Голова організації "SavePoltava" розповів: згідно з історичними джерелами, тут було розстріляно 34 тисячі осіб.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.