В ОЦЕВУМі вода з горища затопила кілька кабінетів
12 лютого, 18:40

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) вода з горища підтопила стіни та стелі в кількох кабінетах. На сесії обласної ради, 14 лютого, депутати розглянуть питання щодо виділення 1,5 млн грн на усунення наслідків пр

У будівлі ОЦЕВУМу, що на вулиці Соборності, вода з горища затекла у приміщення. Намокли стіни й частково стеля у роздягальні, вбиральні та кількох кабінетах.

Один із таких показав заступник директора закладу.

"Це почалося у кінці січня. Тоді воно пішло по самому вікну", – розповів Михайло Боженко, заступник директора з адміністративно-господарчої частини ОЦЕВУМу.

Чоловік провів на горище будівлі, щоб показати, де затікає вода.

"Різниця температри — 4-5 градусів. Тому якщо там нульова температура, а тут – 5 градусів тепла, на кінці даху з'являється лід", – сказав Михайло Боженко.

Директорка ОЦЕВУМу сказала.

"По цьому року я писала службову записку на директора департаменту", – сказала Надія Чернобель, директорка обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Робота ОЦЕВУМу підпорядкована Департаменту освіти й науки, начальниця відділу якого сказала:

"Утеплення горища потрібно. Щоби не було саме відтоку тепла від будівлі на дах, тому що тоді лід намерзає. Департамент освіти й науки подав запит до обласної ради", – прокоментувала Олена Ухань, начальниця відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності.

Голова обласної ради надав скріншот рішення бюджетної комісії від 12 лютого.

"Було ухвалено рішення рекомендувати сесії Полтавської обласної ради внести зміни до бюджету 2019 року: півтора мільйона гривень саме передбачається на усунення наслідків протікань у результаті танення снігу", – телефоном прокоментував голова Полтавської облради Олександр Біленький.

За підрахунками директорки ОЦЕВУМу, орієнтовна вартість утеплення горища – близько мільйона чотириста дев'яноста тисяч гривень.

Сергій Нагорний, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.