Про головне. Новини дня за 12 лютого
12 лютого, 19:15

Головні події вівторка 12 лютого – в сюжетах наших кореспондентів.

У колекції лікаря Андрія Боркунова - 200 глиняних статуеток , келихів, пляшок, барельєфів та кахлів для каміна. Більшість із них - роботи гончаря Дмитра Яцька. На артефактах - сцени, які розповідають про українську історію та давню писемність.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) вода з горища підтопила стіни та стелі в кількох кабінетах. На сесії обласної ради, 14 лютого, депутати розглянуть питання щодо виділення 1,5 млн грн на усунення наслідків протікань покрівель обласних навчальних закладів.

Громада села Устивиця Великобагачанського району першою у Полтавській області перейшла до складу Української православної церкви. Це вирішили на загальносільських зборах.

Квартирами на Половках ходили невідомі, видаючи себе за працівників "Полтаватеплоенерго".Є понад 20 звернень від споживачів, про це повідомив речник комунальної установи.

Конкурсний комітет обрав фірму, що впроваджуватиме в громадському транспорті Полтави електронний квиток – дніпровське підприємство "Укр-спец-софт".Представник компанії заявив: виконають роботи приблизно за один мільйон доларів.

11 лютого померла пенсіонерка з Мачух, яку 30 січня знайшли з синцями та ранами працівники поліції та представники сільради.Після смерті пенсіонерки проведуть судово-медичну експертизу, повідомили у поліції.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.