Померла пенсіонерка з Мачух, яку два тижні тому знайшли з синцями та ранами
12 лютого, 20:15

11 лютого померла пенсіонерка з Мачух, яку 30 січня знайшли з синцями та ранами працівники поліції та представники сільради. Після смерті пенсіонерки проведуть судово-медичну експертизу, повідомили у поліції.

Село Мачухи. На цих архівних кадрах від першого лютого, – двір, де жила пенсіонерка, яку 30 січня знайшли працівники поліції та сільради з синцями на обличчі, що видно на цьому фото. 11 лютого жінка померла, повідомила працівниця сільради Оксана Старокошко.

"Мені співробітники повідомили, що вчора приходила донька, і засвідчила про те, що бабуся померла", – сказала Старокошко.

Раніше пенсіонерку направляли в ось цю лікарню, від лікування вона відмовилася.

"Після лікарні, коли її забрали, вона була в будинку – охайна, було тепло. В добрих умовах вона була", – додала працівниця сільради.

Це – Головне управління національної поліції області. 1 лютого речник повідомляв: у поліції відкрили кримінальне провадження за фактом залишення в небезпеці людини. Пенсіонерку направлять на судмедекспертизу, щоб визначити били її чи ні. Наразі, ось яка інформація.

"Судово-медичну експертизу проведуть зараз, після смерті. Буде комплексне дослідження тіла, буде розтин, встановлення причин смерті", – повідомив Юрій Сулаєв.

За словами речника, підтвердити чи спростувати інформацію щодо побиття пенсіонерки не вдалося.


Катерина Матієнко, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.