Один кандидат – один переможець: дніпровська фірма перемогла в конкурсі із запровадження електронного квитка
12 лютого, 20:45

Конкурсний комітет обрав фірму, що впроваджуватиме в громадському транспорті Полтави електронний квиток – дніпровське підприємство "Укр-спец-софт". Представник компанії заявив: виконають роботи приблизно за один мільйон доларів.

12 лютого члени конкурсного комітету обрали фірму-переможця, що має запустити в Полтаві систему електронного квитка у громадському транспорті. Претендент один – підприємство "Укр-спец-софт".

Це – валідатори, за допомогою яких можна сплачувати за проїзд.

Представник підприємства "Укр-спец-софт" розповів, чому компанія взяла участь в конкурсі.

"Ми виступаємо як інвестори. Протягом терміну, на який буде укладений інвестиційний договір, будемо отримувати відсоток від сплати за проїзд. Після закінчення цього терміну ми передамо місту всю цю власність за одну гривню. Плануємо отримувати 10 відсотків від оплати проїзду", – зазначив Євген Кривенко.

Із семи членів конкурсного комітету єдиний проголосував проти Дмитро Сенчакович.

"Конкурс був виключно з одного учасника. Цей учасник, згідно з тією документацією, яку я підняв, не відповідає умовам конкурсу. А саме: вони не змогли продемонструвати виготовлення одноразового квитка друкарським способом. По цьому критерію вже можна було відхилити даного учасника", – телефоном розповів Сенчакович.

Інший член комісії прокоментував:

"На сьогодні є те, що є. Ми обирали з одного претендента. Вимоги були такі: аби підприємство мало досвід, було обладнання. Система передбачає те, що місто власним коштом виготовить "картку полтавця", чи то якусь іншу соціальну картку", – говорить Олексій Чепурко.

Протягом десяти днів рішення конкурсного комітету можуть оскаржити. Якщо цього не буде – з підприємством "Укр-спец-софт" укладуть договір. На реалізацію програми в Полтаві потрібно орієнтовно мільйон доларів, зазначив представник "Укр-спец-софт" Євген Кривенко.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.