Квартирами на Половках ходили невідомі, видаючи себе за працівників "Полтаватеплоенерго", – речник установи
12 лютого, 21:40

Квартирами на Половках ходили невідомі, видаючи себе за працівників "Полтаватеплоенерго". Є понад 20 звернень від споживачів, про це повідомив речник комунальної установи.

Квартирами в будинку на Латишева, 8 ходив невідомий чоловік, пропонуючи підозрілі послуги. Про це повідомив мешканець, до оселі якого також заходили.

"Почав розповідати дуже швидко, що вони представляють якусь незрозумілу організацію, що займається термомодернізацією. Щось казав про "Теплокомуненерго". Що пропонують все це зробити зі знижкою", – пригадав Андрій Усачов.

Ще понад 20 мешканців цього та інших будинків на Половках звернулися до "Полтаватеплоенерго". Мовляв, невідомі видавали себе за працівників установи, повідомив речник.

"Дзвонили у двері, намагалися з'ясувати, користуються люди пільгами чи ні. Відразу пропонувати додаткові послуги: чи то заміна вікон, дверей в оселі, чи то утеплення зовнішніх огороджувальних конструкцій... Наші працівники такими речами не займаються", – повідомив речник "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

До поліції саме щодо цих випадків не зверталися.

"2016-2017 роки – у нас були сотні повідомлень від жителів Полтавської області. Такі групи затримали. У Кременчуці затримали шахрая, який ошукав понад сто мешканців міста. У Полтаві – за 130 епізодів. Така ж діяльність", – розповів речник Нацполіції області Юрій Сулаєв.

Чи невідомі на Половках були саме шахраями, зараз сказати не можна, зазначив речник Нацполіції області.

Діана Лагута, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.