У Полтаві презентували громадську організацію "Незалежний Центр Аналізу політики"
15 лютого, 18:15 P

Представники новоствореної громадської організації "Незалежний Центр Аналізу політики" займатимуться моніторингом передвиборчої кампанії як на президентських, так і на парламентських виборах.

15 лютого у Полтаві презентували новостворену громадську організацію "Незалежний Центр Аналізу політики". Її представники, зокрема, займатимуться моніторингом передвиборчої кампанії як на президентських, так і на парламентських виборах. На меті мають забезпечити максимальну прозорість як кампаній, так і самого волевиявлення.

"Ми робимо тур по регіонах, стосовно нашої діяльності. Ми будемо говорити про виборчі програми, про вибори, про хід виборів. Та як забезпечити прозорий виборчий процес," – розповіла засновниця ГО "Незалежний Центр Аналізу Політики" Альона Гурківська.

Головною метою Незалежного Центру Аналізу Політики, говорить його очільниця, є впровадження повного циклу публічної політики. А одним з напрямів роботи є підвищення обізнаності громадян про актуальні політичні процеси у державі.

Експертами Центру є представники проектів міжнародної технічної допомоги, політологи та фахівці з аналізу державної політики.
У прес-конференції також взяв участь координатор програм Комітету виборців України по Полтавській області Євген Янкевич.

"Намагаємося співпрацювати з кожною ініціативою, яка на Полтавщині позиціонує себе як незалежна, буде моніторити вибори, підказувати. Перешкоджати всіляким фальсифікаціям, недоброчесності", – сказав Янкевич.

Очільниця Центру говорила й про те, що обіцянки кандидатів в Президенти здебільшого не відповідають можливості їх реально втілити без порушення Конституції. А ще – про ризики, що загрожують обом виборчим кампаніям. Серед яких – втручання з боку Росії, маніпулятивні соцопитування, неправдиві матеріали у ЗМІ. Є, на думку Альони Гурковської, і загроза того, що правоохоронці можуть стати на бік певного кандидата чи політсили.

Результати досліджень представники Центру оприлюднюватимуть на власному сайті, що перебуває у розробці, та на сторінках у соцмережах.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.