У будинку на Латишева залізобетонний зонт над входом до першого під'їзду відхилився від стіни
15 лютого, 18:50

У будинку на Латишева, 10 залізобетонний зонт над входом до першого під'їзду відхилився від стіни вперед і вбік. У підприємстві, що обслуговує дім, повідомили: це будинок внесли до списку поточних ремонтів на 2019 рік, а перший під'їзд визнали аварійним.

Відстає від стіни, на підпорах, похилився вперед і вбік – це зонт над входом до першого під'їзду будинку на Латишева, 10.

Навіс відхилився на понад 20 сантиметрів – показує мешканець Євген Микитюк.

"Колись упаде і буде дуже боляче, якщо впаде. Я думаю, це сніг, лід, що танув, і погана конструкція. У травні цієї труби, здається, не було. Підпірку поставили, бо вже тоді відхилялося", – розказав мешканець.

Будинок обслуговує "Житлово-експлуатаційна організація №2". Він – у цьому списку поточних ремонтів ґанків та зонтів на 2019 рік.

"Ті роботи, які не входять нам до тарифу, але в будь-якому випадку ми повинні здійснювати огляд житлового фонду. За результатами огляду ми направляємо інформацію на Управління житлово-комунального господарства. Бачите, Латишева, 10 – 1974 року збудований, з першого по восьмий під'їзд. І в примітках написано: аварійний стан першого під'їзду", – зазначив заступник начальника Михайло Лукін.

А тут розміщене профільне управління.

"Як тільки погодні умови дадуть можливість виїхати туди підрядній організації, щоб якісно зробити це обстеження і приступити до виконання робіт, тоді вже й вирішуватимемо. Можливо, там потрібно щось демонтувати та заново робити. Можливо, його можна якось укріпити. Це вже треба дивитися по самій ситуації", – сказав заступник начальника управління Віталій Худолій.

Загалом у списку на цей рік – ще 685 таких будинків, повідомив заступник начальника ЖЕО №2. Відремонтують не всі – на стільки вистачить коштів. Ось – додаток до рішення про бюджет на 2019 рік – на експлуатацію й технічне обслуговування житлового фонду направили з бюджету міста майже 96 мільйонів гривень.

Діана Лагута, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.