Про головне. Новини дня за 15 лютого
15 лютого, 19:15

Головні події п'ятниці 15 лютого – в сюжетах наших кореспондентів.

У будинку на Латишева, 10 залізобетонний зонт над входом до першого під'їзду відхилився від стіни вперед і вбік.Заступник начальника підприємства, що обслуговує дім, повідомив: адресу цього будинку внесли до списку поточних ремонтів на 2019 рік, а перший під'їзд визнали аварійним.

Чорно-білі світлини онкохворих дітей експонують у Полтавському театрі імені Гоголя. Фотопроект представили з нагоди Всесвітнього дня онкохворої дитини. Колекцію готували майже 3 тижні.

"Ситуація із захворюваністю на грип стабільна. Епідпороговий показник нижче порогового на 59%",– Олександр Насонов, заступник начальника управління охорони здоров'я Полтавської міськради.

Приблизно 100 мільйонів гривень потрібно, щоб допрацювати проект і добудувати спорткомплекс на вулиці Петра Юрченка.До кінця лютого 2019 його мають передати на баланс області. Там повідомили: власним коштом це зробити не зможуть.

На вулиці Котляревського, через припарковані обабіч дороги автівки, не могла проїхати на виклик пожежна машина.Інспектор відділу безпеки дорожнього руху повідомив: на вулиці немає знаку, який заборонює стоянку.

У Миргородському суді закінчили розгляд справи нанесення тяжних тілесних ушкоджень місцевому депутату Олегу Супруненку. Під час судових дебатів висловилися потерпілі, їх адвокати, захисники обвинувачених та самі обвинувачені.

У цьому році вакцинацію від кору полтавці роблять частіше, аніж торік. За січень місяць цього року Центром сімейної медицини провакциновано близько 100 пацієнтів.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.