Цьогоріч у Полтаві вакцинуються від кору частіше, аніж торік, – сімейна лікарка
15 лютого, 19:35

У цьому році вакцинацію від кору полтавці роблять частіше, аніж торік. За січень місяць цього року Центром сімейної медицини провакциновано близько 100 пацієнтів.

Полтавці цьогоріч вакцинуються частіше, аніж торік. Про це сказала сімейна лікарка Центру сімейної медицини.

"За 2018 рік ми провакцинували більше тисячі пацієнтів. За січень місяць уже цього року провакциновано близько 100 пацієнтів. На день – близько восьми-десяти пацієнтів є. Від кору немає специфічного лікування. Єдиний захист – це вакцинація. Ми не фіксуємо ніяких побічних наслідків після вакцинації. Можлива незначна місцева реакція. Це подразнення в місці ін'єкції, яке проходить за декілька днів", – сказала сімейна лікарка Олена Дараган.

Спеціаліст департаменту охорони здоров'я повідомив:

"Середньомісячна витрата вакцини – чотири тисячі доз. Частину використали. І у залишках ще є у нас більше, ніж на 10 місяців", – сказав Ігор Перогов.

Вакцинують у цьому кабінеті. Ампули надходять ось у таких контейнерах. Зберігаються в холодильнику. В одній такій ампулі – дві дози. Поруч з нею – розчинник.

За словами лікарки Центру сімейної медицини, вакцинація протипоказана дітям до одного року, вагітним жінкам, людям із синдромом імунодефіциту та гострими вірусними захворюваннями.

Аліна Костєва, Сергій Коломієць, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.