"Я живу, борюсь і не здаюсь": у Полтаві показали світлини онкохворих дітей
15 лютого, 21:10

Чорно-білі світлини онкохворих дітей експонують у Полтавському театрі імені Гоголя. Фотопроект представили з нагоди Всесвітнього дня онкохворої дитини. Колекцію готували майже 3 тижні.

"Я живу, борюсь і не здаюся" – виставка фотографій онкохворих дітей з такою назвою відкрилася в Полтавському театрі імені Гоголя.

Відвідати виставку прийшла Наталя Панченко. Її племінник – онкохворий.

"Такого плану виставки – це дуже гарний інформаційний привід щоб показати людям, що ці дітки є і вони потребують допомоги. Якщо не ми – їм ніхто не допоможе. Батьки борються, лікарі борються, сім'ї борються, але не все можливо".

Фотографиня Анна Чапала розповіла, як створювала одну з робіт:

"Я прийшла до нього і говорю: "Владислав, ми будемо сьогодні фотографуватися." А він на контакт нормально досить йшов, і ми просто з ним поговорили, з мамою поговорили й так вийшло, що він дозволив себе сфотографувати", – сказала фотографиня.

Організатори сказали про головну ідею цього проекту.

"Через ці фотографії, через цю фотовиставку ми могли би змінювати ту свідомість, світогляд. Кожен з нас може чимось допомагати, кожен з нас може підтримувати – людей, батьків, тих, хто виховує цих діточок, хто знаходиться з ними на лікуванні, своєю любов'ю, своєю турботою, своєю підтримкою", – сказав Володимир Раковецький.

Фотопроект представили з нагоди Всесвітнього дня онкохворої дитини. Колекцію чорно-білих фото готували майже 3 тижні.

Ілона Качаненко, Ярослав Журавльов,Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.