На Котляревського через припарковані обабіч дороги авто не могла проїхати пожежна машина
15 лютого, 21:50

На вулиці Котляревського, через припарковані обабіч дороги автівки, не могла проїхати на виклик пожежна машина. Інспектор відділу безпеки дорожнього руху повідомив: на вулиці немає знаку, який заборонює стоянку.

На вулиці Котляревського обабіч дороги припарковані автівки. Вони 14 лютого заважали проїхати на виклик ось такій пожежній машині. Про це повідомила речниця рятувальників.

"Коли вони слідували, там автомобіль був і водій був також. І ніяк було проїхати. Водій у грубій формі говорив з рятувальниками. Для такої техніки потрібно дуже багато місця. Дуже часто такий транспорт припаркований не дає змоги це зробити. Бувають випадки, коли рятувальники беруть цей автомобіль і виносять. Коли немає господаря, вони здвигають як можуть", – розповіла Світлана Рибалко.

На цій вулиці припаркував своє авто і цей водій.

– Чому ви тут припаркувалися? – питаємо ми.

– Тому що мені необхідно тут припаркуватися, але я погано припаркувався. Незручно, машини труться один біля одного, – відповів водій Олександр Кузнєцов.

"Якщо водії припарковують свої автомобілі з правого боку від проїжджої частини, заборонюючих знаків на цей момент немає", – сказав Анатолій Михайлюк, інспектор відділу безпеки дорожнього руху.

– Обмежити зупинку, стоянку транспортних засобів на цій вулиці. Треба розбиратися. Якщо некоректно автомобілі паркуються, то корисно було б застосувати дорожній знак.

– А хто повинен встановити знак? – запитали ми.

– Місто, структурні підрозділи міста, – відповів поліціянт.

За ділянкою дороги на Котляревського слідкує Управління житлово-комунального господарства Полтави, начальник якого сказав:

"Процедура наступна: якщо патрульна поліція бачить, що потрібно встановити забороняючі знаки, вони до нас звертаються з приписом і ми їх установлюємо. Або якщо до нас мешканці звернулися, або журналісти написали запит, щоб ми провели роботу. Зараз звернень таких не надходить. Ми не робимо, бо, значить, усіх влаштовує", – пояснив Сергій Сінельнік, начальник Управління житлово-комунального господарства.

За словами Сергія Сінельніка, щоб встановити знак на Котляревського, треба розробити схему вулиці та погодити розташування знаків з патрульною поліцією.

Катерина Матієнко, Сергій Коломієць, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.