Вартість будівництва харчоблоку та пральні НВК №26 зросла на півмільйона гривень
18 лютого, 19:45

На будівництво харчоблоку та пральні НВК № 26 Управління капбудівництва міськвиконкому в травні 2018 року планувало витратити 11,6 мільйона гривень. Але розірвало договір із підрядником. 6 лютого 2019 оголошено новий тендер – на 12,2 мільйона гривень.

Вартість будівництва харчоблоку і пральні навчально-виховного комплексу № 26 на вулиці Стрітенській зросла орієнтовно на півмільйона гривень.

З договору між Управлінням капбудівництва та фірмою "Газонафтовий промисловий комплекс" від 15 травня 2018 року відомо: компанія за 11,6 мільйона гривень мала збудувати харчоблок і пральню до 30 грудня 2018 року.

На 18 лютого підрядник звів будівлю в один поверх. За це отримав 1,9 мільйона гривень з бюджету. Інформацію знаходимо на порталі публічних закупівель "Рrozorro".

Добудовувати харчоблок і пральню "Газонафтовий промисловий комплекс" не буде. 4 лютого 2019 року Управління капбудівництва та фірма розірвали договір.

Керівник фірми-підрядника говорити на камеру відмовився.

"Поспілкуйтеся з замовником. У нього є вся інформація. Це звернення і все. Будь ласка, я не буду. Переговоріть... Бо мені цей об'єкт вже в печінках... Все, спасибі", – прокоментував Віталій Полуницький, керівник ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс".

Начальник Управління капбудівництва пояснив:

А чому ТОВ "ГНПК" розірвав договір?

Не зміг продовжувати роботи. Рівень заробітної плати його не влаштував, – відповів Володимир Годня.

Ми скоригували проектно-кошторисну документацію через ріст цін та рівень заробітної плати. Сьогодні кошторисна вартість проектно-кошторисної документації – 16 мільйонів 443 (тисячі гривень — Авт.). Зокрема, виконані роботи – мільйон 966 (тисячі гривень — Ред.). І плюс – інші витртати, – телефоном прокоментував начальник Управління капітального будівництва виконкому Полтавської міськради Володимир Годня.

Управління капбудівництва 6 лютого оголосило новий тендер на зведення харчоблоку та пральні. Цього разу запланований бюджет – 12,2 мільйона гривень.

Сергій Нагорний, Станіслав Авдєєв, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.