З Полтавського аеропорту планують запустити рейси до Єгипту 26 березня
20 лютого, 19:50

Полтавський аеропорт готують до вильотів в Єгипет. Про це розповів директор аеропорту. Гендиректор "Join UP", компанії, яка реалізуватиме вильоти, зазначив: квитки на перший рейс, що запланували на 26 березня, вже у продажу.

З аеропорту "Полтава" готуються запустити рейси в Єгипет. Про це розповів генеральний директор турфірми «Join up», що реалізуватиме вильоти.

"Це будуть боїнги модифікації 737. Їх пасажиромісткість – від 139 до 189 пасажирів. Ми стартуємо 26 березня, коли буде перший рейс "Полтава-Шарм-еш-Шейх", що в Єгипті. Політна програма буде здійснюватися раз на тиждень", – зазначив Дмитро Сєроухов.

Дмитро Сєгоухов додав: половину квитків на перший рейс вже розкупили. А це – приблизна модель літака, що вилітатиме з Полтави.

Чи до вильотів готовий аеропорт, сказав його директор.

"Аеропорт готовий, злітна смуга готова, перон готовий, термінал готовий. Потрібно забезпечити тільки ось машиною-діайсером аеропорт. І взимку цього й наступного року ми зможемо виконувати ці рейси", – розповів Володимир Окара.

Діайсер – не все, що потрібно аеропорту, сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

"Нам потрібно сьогодні відновити огорожу довкола аеропорту – це обовʼязкова вимога аероруху. Нам потрібно купити діайсерову машину. Для того, аби аеропорт почав заробляти потрібно, аби він почав працювати. Про прибуток ми поки що не говоримо. Ми говоримо про те, що ця структура повинна працювати".

У відповіді на інформаційний запит Управління інфраструктури ОДА повідомило:
"З обласного бюджету у 2018 році виділено коштів на загальну суму 68 мільйонів гривень. З аеропорту було здійснено 59 рейсів. Чистий прибуток склав 66,2 тисячі гривень. На 2019 рік з обласного бюджету орієнтовний обсяг фінансування становить 33,3 мільйона гривень".

Це відео за 28 грудня 2017 року, через вісім днів після того, Кабінет міністрів України присвоїв аеропорту Полтави статус міжнародного. А це кадри за 29 липня, тоді реконструйований аеропорт прийняв перший рейс, замість обіцяного 2 травня.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.