Тарапуньку частково прочистили: на березі – пластикові пляшки, дошки та сміття
13 березня, 20:10

Тарапуньку прочистили – на березі залишився пластик та сміття. Як і планували, розчистили тільки 50 метрів водойми. На більше грошей у бюджет не заклали, сказав профільний заступник мера.

На березі Тарапуньки – пластикові пляшки, дошки та тверде сміття. У воді – ще сміття. Усе це залишилося після того, як прочистили 50 метрів річки – від мосту, що на вулиці Героїв Крут. Про це сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

"Була прочищена найскладніша ділянка – там, де на містку перекривалася течія, де була можливість затоплення сусідніх будинків. Більшу частину сміття, яке безпосередньо виймалося з води, вивезли. Залишилося сміття, яке збирали на узбіччі", – сказав Олексій Чепурко.

Чистило річку, за словами чиновника, підприємство "Будгарант-7". Ось що сказав головний інженер фірми:

"Будгарант" не виконує зараз ніяких робіт з благоустрою. Про що ми говоримо? Може, і чистив. Є новий переможець, тендер, новий договір. "Будгарант" – це все історія", – сказав головний інженер компанії "Будгарант-7" Василь Василенко.

Вартість прочистки 50 метрів водойми не назвав. Оплату, за словами чоловіка, отримають після того, як складуть акт виконаних робіт.

Рішення про необхідність прочистки Тарапуньки до Ворскли ухвалювали 12 лютого на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста. 13 березня проекту на прочистку водойми немає. Це – задорого для міського бюджету, сказав профільний заступник мера. 

Олександра Шилова, Сергій Коломієць, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.