Яму посеред дороги у Гожулах не засипають, за словами місцевих жителів, два тижні
13 березня, 21:25

У селі Гожули яму на дорозі не засипають два тижні. За словами голови сільради, копали працівники "Полтавагазу" через борг одного з жителів.

У провулку Вишневому, що у селі Гожули, посеред дороги – яма. Її, за словами місцевого жителя, який проїжджає поруч з цим місцем щодня, викопали два тижні тому.

"Полтавагаз". Приїхав трактор і почав рити. Приїхали десь два тижні тому, 27 числа. Вирили ось цю яму. Землю, яка там була, вони вивезли. Сказали, що наступного дня будуть завозити щебінь", – сказав Сергій Омельяненко.

Яма – біля двору пенсіонерки Ніни Ліхотської.

"Діти граються, а там яма така. Звісно, боюся, аякже. У мене онук ось ходить до школи. Він туди навіть залазить. Машини їздять уночі. Ми скаржимося, до голови ходили. Каже – "Закидають". Та коли закидають?" – розповіла Ніна Ліхотська.

"Вони мотивували тим, що "Полтавагаз" спочатку хотіло таким обманним шляхом піти. Знайшли вони ту трубу – хочуть заглушку якусь поставити. Зараз вони відключили усі вісім будинків від газу. Щоб поставити заглушку, їм потрібно зайти до кожного будинку – подивитися, чи немає витоку. Документально мені, як представнику влади, вони нічого не показали", – розповіла голова сільради Тетяна Литвин.

За її словами, "Полтавагаз" відключити газ намагалися через заборгованість чоловіка, який живе у цьому будинку. Поговорити з ним нам не вдалося.

Прес-секретар "Полтавагазу" на наші запитання відповіла так:

"У нас усі коментарі – тільки через інформаційний запит. Надсилайте інформаційний запит – ми дамо відповідь на всі ваші питання", – сказала прес-секретар "Полтавагаз" Наталія Чут.

Тому ми, аби дізнатися, чому тут ця яма, направили інформаційний запит до "Полтавагазу".

Аліна Костєва, Станіслав Авдєєв,Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.